انواع سطل زباله خانگی در دکوراسیون داخلی منزل

بدون شک زباله تصویر نازیبایی دارد و اغلب فضای زیادی را در آشپزخانه به خود اختصاص می‌دهند. اما تولید زباله در آشپرخانه اجتناب ناپذیر است. ایده‌های ما را دنبال کنید تا بتوانید این وسایل ناخوشایند ضروری یعنی زباله در فضای آشپزخانه را در سطل زباله خانگی با ظاهری مناسب تر قرار دهید.

یک کشوی مخصوص سطل زباله انتخاب کنید.
شاید بتوان گفت که آشپزخانه مهمترین فضا در خانه به حساب می‌آید که بیشترین دور ریختنی را تولید می‌کند؛ بنابراین سطل زباله باید بزرگ باشد و برای زباله و دور ریزهای گوناگون طبقه بندی شوند. اگر فضای مناسبی دارید می‌توانید یک کابینت را به همین موضوع اختصاص داده و سطل زباله خانگی را درون آن پنهان کنید. این کار باعث می‌شود سطح زمین خلوت و تمیزتر مانده و سطل زباله آشپزخانه از دید دور باشند. در ظاهر بسیاری از آشپزخانه‌ها این امکان وجود دارد که با تقسیم بندی سطل‌های زباله آنها را از نظر دور ریزهای گوناگون تفکیک کرد تا برای بازیافت مجدد راحت تر باشند.

قفسه توکار بسازید.
سعی کنید با ساختن قفسه‌های مناسب از تمامی فضاهای خالی کابینت استفاده کنید. شلف توکار و قفسه را می‌توانید در کنار سطل زباله درون کشو نصب کنید و وسایل کوچکتر از قبیل لوازم شستشو و اسپری‌های تمیز کننده و… را روی شلف قرار دهید.

 

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *